Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Postoliska

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zaciszna

Postoliska,mazowieckie

399 000 zł5 164 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super okazja!działka w polstoliskach ul. Zaciszna 8 położona na zielonych suchych obrzeżach, gm.Tłuszcz, pow.Wołomiński. Położona 3 km od ścisłego miasta (200m od granic miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Postoliska

Postoliska,mazowieckie

95 000 zł1 110 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana 1110 m2 położona w miejscowości Postoliska koło Tłuszcza. Dojazd bezpośrednio z drogi powiatowej asfaltowej. Wydane warunki zabudowy. Przy działce jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka Kobyłka

Kobyłka(Postoliska + 22 km)

338 000 zł1 200 m² 281,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kobyłce. Wymiary zbliżone do kwadratu. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media w ulicy. Działka w II linii zabudowy. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij